Siz ürün kalitesine ve satışa odaklanın, lojistik işini ULAK’a bırakın
Teklif İste
ULAK Market Nedir?

Genellikle restoran ve benzeri işletmelere ve marketlere paket teslimatları için verdiğimiz hizmettir.

ULAK’a özel sertifikasyon ve eğitim süreci, özenle seçilen sürücüler ve genç motosiklet filomuz ile ULAK lojistik desteği her zaman yanınızda.

Kurye bulma dertlerinize çözüm oluyoruz
Motosiklet satın alma ve bakım süreçlerinden kurtarıyoruz.
İş güvenliği yönetimi, kaza riskleri bizim üzerimizde.

Market siparişi teslimatçılığı; taze, kırılabilir, dondurulmuş özellikli hassas ürünlerin hızlı taşınmasını gerektirdiği için bu konuda uzmanlaşmış ekiplerce yürütülmesi gereken bir lojistik operasyon alanı. Marketyo olarak müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Yürüttüğümüz lojistik hizmetlerimizin saha tarafında en önemli partnerlerimizden ULAK’la da bu hassasiyette operasyonlarımızı yürütmekteyiz. Deneyimlerinden ve operasyonel yeteneklerinden memnunuz. İşimize kattıkları değer için ULAK’a çok teşekkür ediyorum.

Önder FIRAT
Marketyo Kurucu Ortak

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama modelimizde teslimat yada gün bazında kilometre sınırımız bulunmamaktadır.Ücret tarifesinde de belirtildiği üzere ay bazında toplam sınır belirlenecek olup , bu sınıra kadar herhangi bir ek ücret yansıtılmayacaktır.

Kuryenin kaza vb. durumlarında operasyonu devam ettirmek amacıyla , bünyemizde destek kuryeler bulundurmaktayız. Bu tür durumlarda ortalama 2-3 saat içerisinde destek kurye ile hizmete devam etmekteyiz.

Mesai başlangıcından ortalama 2-3 saat sonrasında yoğunluk durumuna göre ilgili/yetkili kişinin onayı ile yemek molası kullanılmaktadır.

Kuryenin izin günü hizmet verilen firma tarafından belirlenecektir.

Bizi Tercih Edenler