Siz ürün kalitesine ve satışa odaklanın, lojistik işini ULAK’a bırakın
Teklif İste
ULAK E-Ticaret Nedir?

İnternetten satış yapan kobi'lere ve büyük e-ticaret sitelerine verdiğimiz şehir içi teslimat hizmetidir. Aynı gün teslimat ve ertesi gün teslimat olarak ikiye ayrılmaktadır ULAK şubeleri tarafından bölgesel olarak yapılan toplamalar ULAK aktarma merkezlerinde ayrıştırılarak teslimat bölgelerine yönlendirilerek teslimatlar gerçekleştirilir ULAK'a özel sertifikasyon ve eğitim süreci. Özenle seçilen sürücüler ve genç motosiklet filomuz ile ULAK lojistik desteği her zaman yanınızda ULAK'a özel sertifikasyon ve eğitim süreci Özenle seçilen sürücüler Genç motosiklet filomuz ULAK lojistik desteği.

ULAK'a özel sertifikasyon ve eğitim süreci, özenle seçilen sürücüler ve genç motosiklet filomuz ile, ULAK lojistik desteği her zaman yanınızda ULAK lojistik desteği her zaman yanınızda Her zaman yanınızda.

Kurye bulma dertlerinize
Motosiklet satın alma ve bakım süreçlerinden kurtarıyoruz
Operasyon yönetiminde iş ortağından öte kendi ekibimiz ile çalışıyor gibiyiz.
İş güvenliği yönetimi, kaza riskleri bizim üzerimizde.

5 şehirde tam entegrasyonlu kurye operasyonlarımızı yüksek memnuniyet düzeyi ile yürüten ULAK Kurye ailesine teşekkür ederiz.

Onur Uzun
Farmazon COO

Sıkça Sorulan Sorular

Evet size özel panelinizden tüm teslimat sürecini takip etmeniz mümkündür, müşterileriniz de kuryeyi haritadan takip edebilir ve kuryeye herhangi bir durumda ulaşabilmektedir.

Bir önceki gün saat öğle 12:00 den sonra ya da akşam alınmış siparişleri ve aynı gün öğle saat 12:00 ye kadar alınan siparişler, saat 14:00 e kadar teslim alınıp aynı gün saat 18:00 a kadar teslim edilmektedir.

Kırılacak ve değerli elektronik eşyalar tarafınızdan doğru şekilde ambalaj yapılması şartı ile taşınmaktadır. Taşımalarımız çalıştığımız sigorta şirketinin poliçesi kapsamında korunmaktadır. Ayrıca taşınan ürünler şirketimizin güvencesi altındadır.

E-ticaret teslimatlarında maksimum 10 desiye kadar ürünler taşınmaktadır.

Bizi Tercih Edenler