Siz ürün kalitesine ve satışa odaklanın, lojistik işini ULAK’a bırakın
Teklif İste
ULAK Kozmetik Nedir?

İnternetten kozmetik satışı yapan kobi'lere ve büyük e-ticaret sitelerine verdiğimiz şehir içi depolama ve teslimat hizmetidir. Aynı gün teslimat AGT ve ertesi gün teslimat olarak ikiye ayrılmaktadır. ULAK Aktarma merkezinde stoklanan ürünler ULAK aktarma merkezlerinde ayrıştırılarak teslimat bölgelerine yönlendirilerek teslimatlar gerçekleştirilir.

ULAK’a özel sertifikasyon ve eğitim süreci, özenle seçilen sürücüler ve genç motosiklet filomuz ile ULAK lojistik desteği her zaman yanınızda..

Kurye bulma dertlerinize çözüm oluyoruz
Motosiklet satın alma ve bakım süreçlerinden kurtarıyoruz
İş güvenliği yönetimi, kaza riskleri bizim üzerimizde
strings.sector01String3

Adı üstünde ULAK kurye fazla söze gerek yok.

Murat Esen
Essen Kozmetik CEO

Sıkça Sorulan Sorular

Evet size özel panelinizden tüm teslimat sürecini takip etmeniz mümkündür, müşterileriniz de kuryeyi haritadan takip edebilir ve kuryeye herhangi bir durumda ulaşabilmektedir.

Bir önceki gün saat öğle 12:00 den sonra ya da akşam alınmış siparişleri ve aynı gün öğle saat 12:00 ye kadar alınan siparişler, saat 14:00 e kadar teslim alınıp aynı gün saat 18:00 a kadar teslim edilmektedir.

Kırılacak ve değerli elektronik eşyalar tarafınızdan doğru şekilde ambalaj yapılması şartı ile taşınmaktadır. Taşımalarımız çalıştığımız sigorta şirketinin poliçesi kapsamında korunmaktadır. Ayrıca taşınan ürünler şirketimizin güvencesi altındadır.

E-ticaret teslimatlarında maksimum 10 desiye kadar ürünler taşınmaktadır.

Bizi Tercih Edenler