Siz ürün kalitesine ve satışa odaklanın, lojistik işini ULAK’a bırakın.
Teklif İste
ULAK Finans Nedir?

Bankalar ve finans kurumları için verilen hizmetlerimizi içerir. Ters lojistik, sözleşme imzalatma, evrak toplama ve server’a yükleme vb hizmetler verilmektedir. Aynı gün teslimat AGT ve ertesi gün teslimat olarak ikiye ayrılmaktadır. ULAK şubeleri tarafından bölgesel olarak yapılan toplamalar ULAK aktarma merkezlerinde ayrıştırılarak teslimat bölgelerine yönlendirilerek teslimatlar gerçekleştirilir.

ULAK’a özel sertifikasyon ve eğitim süreci, özenle seçilen sürücüler ve genç motosiklet filomuz ile ULAK lojistik desteği her zaman yanınızda.

Kurye bulma dertlerinize
çözüm oluyoruz
Motosiklet satın alma ve bakım süreçlerinden kurtarıyoruz.
İş güvenliği yönetimi, kaza riskleri bizim üzerimizde.

Pandemi döneminde tanıştığımız ULAK Kurye ekibi ile kurum içinde yıllardır birlikte çalışmışız gibi süreçlerimizi yönettik. Yardım taleplerimizi son derece hızlı ve profesyonel çözümler ile yaklaştılar. Müşteri odaklı yaklaşımları bize beklentilerimizin üzerinde hız kazandırdı, çözüm ortağımız olmalarından dolayı çok mutluyuz..

Ayşe Ergün Erkan
Ulusal Faktoring
Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Sıkça Sorulan Sorular

Evet size özel panelinizden tüm teslimat sürecini takip etmeniz mümkündür, müşterileriniz de kuryeyi haritadan takip edebilir ve kuryeye herhangi bir durumda ulaşabilmektedir.

Evet, anlaşılan çalışma süresine uyularak çalışma saat aralığı başlangıçta konuşularak ayarlanabilmektedir.

Taşımalarımız çalıştığımız sigorta şirketinin poliçesi kapsamında korunmaktadır. Ayrıca taşınan ürünler şirketimizin güvencesi altındadır.

Bu hizmetimizde çalışan dedike kuryelerimizde mobil printerlar bulunmakta olup oldukları konumda hızlıca çıktı alıp hizmeti gerçekleştirmektedirler.

Bizi Tercih Edenler