Siz ürün kalitesine ve satışa odaklanın, lojistik işini ULAK’a bırakın
Teklif İste
ULAK Finans Nedir?

Bankalar ve finans kurumları için verilen hizmetlerimizi içerir. Ters lojistik, sözleşme imzalatma, evrak toplama ve server’a yükleme vb hizmetler verilmektedir. Aynı gün teslimat ve ertesi gün teslimat olarak ikiye ayrılmaktadır. ULAK şubeleri tarafından bölgesel olarak yapılan toplamalar ULAK aktarma merkezlerinde ayrıştırılarak teslimat bölgelerine yönlendirilerek teslimatlar gerçekleştirilir.

ULAK’a özel sertifikasyon ve eğitim süreci, özenle seçilen sürücüler ve genç motosiklet filomuz ile ULAK lojistik desteği her zaman yanınızda.

Kurye bulma dertlerinize çözüm oluyoruz Motosiklet satın alma ve bakım süreçlerinden kurtarıyoruz.
İş güvenliği yönetimi, kaza riskleri bizim üzerimizde.
Pandemi döneminde tanıştığımız ULAK Kurye ekibi ile kurum içinde yıllardır birlikte çalışmışız gibi süreçlerimizi yönettik. Yardım taleplerimizi son derece hızlı ve profesyonel çözümler ile yaklaştılar. Müşteri odaklı yaklaşımları bize beklentilerimizin üzerinde hız kazandırdı, çözüm ortağımız olmalarından dolayı çok mutluyuz..

ULAK Kurye ile pandemi döneminde tanıştık ve kurum içinde yıllarca beraber çalışmış gibi sürecimizi idare ettik. Taleplerimize son derece hızlı ve profesyonel çözümlerle yaklaştılar. Müşteri odaklı yaklaşımları bizi beklediğimiz hızdan da öteye taşıdı ve çözüm ortağı olmalarından memnuniyet duyduk.

Ayşe Ergün Erkan
Ulusal Faktoring
Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Sıkça Sorulan Sorular

Evet size özel panelinizden tüm teslimat sürecini takip etmeniz mümkündür, müşterileriniz de kuryeyi haritadan takip edebilir ve kuryeye herhangi bir durumda ulaşabilmektedir.

Bir önceki gün saat öğle 12:00 den sonra ya da akşam alınmış siparişleri ve aynı gün öğle saat 12:00 ye kadar alınan siparişler, saat 14:00 e kadar teslim alınıp aynı gün saat 18:00 a kadar teslim edilmektedir.

Kırılacak ve değerli elektronik eşyalar tarafınızdan doğru şekilde ambalaj yapılması şartı ile taşınmaktadır. Taşımalarımız çalıştığımız sigorta şirketinin poliçesi kapsamında korunmaktadır. Ayrıca taşınan ürünler şirketimizin güvencesi altındadır.

E-ticaret teslimatlarında maksimum 10 desiye kadar ürünler taşınmaktadır.

Bizi Tercih Edenler