Mikro lojistikteki teslimat problemini çözdük…

2016 yılında kurulduğumuz ilk günden itibaren son km teslimat problemini kendi derdimiz olarak bildik ve çözüme ulaşana kadar vazgeçmedik. Konularında tecrübeli çalışkan ekibimiz ile ULAK mikro lojistikte çözüm ortağınız.

ULAK Hakkımızda

ULAK Nedir

ULAK, bireylere ve kurumlara akıllı telefonlar üzerinde çalışan, motosikletli kuryeye ihtiyacı olanlarla, güvenilir motosikletli kuryeleri buluşturan bir mobil uygulama sunar.

ULAK B2B yazılım ürünleri; paket servis programı ile restoranlar, çiçekçiler, marketler vb. paket servis hizmeti verenler sipariş teslimat çözümü için kullanmaktadır. Bu çözümü müşterilerine kurumsal yazılım ürünü olarak sunan ULAK, restoranlar arası kurye paylaşımı ve marketplace modelini birleştiren dünyadaki tek modeldir.

ULAK başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere birçok şehirde (şehir içi olmak üzere) gün içerisinde hızlı teslimat hizmeti vermektedir. İstanbul’da çok sayıda motosikletli ve araçlı kurye havuzu mevcuttur. Bu kurye havuzu akıllı telefonlar üzerinde çalışan uygulama ile yönetilmekte ve kuryeleri sisteme alırken özel bir sertifikasyon programı uygulanmaktadır. ULAK aynı gün içerisinde diğer birçok şehirde (sadece şehir içi) hizmet vermektedir..

20 Milyon Kilometre

ULAK, kuruluşundan bu yana 20 Milyon kilometreyi aşan mikrolojistik aynı gün teslimleri ile önemli bir müşteri deneyim birikimine sahiptir.

50 Milyon Adet Paket

Tecrübeli kadromuzla 50 milyon adedi aşan paket teslimi yaptık.

Ulakapp uygulamasını keşfedin

İhtiyacın olduğunda neyi almanız gerektiğini bileceksiniz.

apple store google play store