Hizmetler

"ULAK, kuryenin konumunu göstererek gönderini anlık takip etmene imkan verir."

KİŞİYE ÖZEL KURYE

ULAK sana zaman kazandırır, zamanı satın almanı sağlar.
Normal Kurye hizmeti

Normal Kurye hizmeti

Normal Kurye Hizmeti, İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 120 - 180 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda hizmeti vermektedir.

Acil Moto Kurye hizmeti

Ekspress Kurye hizmeti

Acil moto kurye gönderileri express kurye olarak gerçekleştirilmektedir

Express Kurye Hizmeti İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semtlere göre 60 - 90 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

VIP Kurye hizmeti

VIP Kurye hizmeti

VİP Kurye Hizmeti, İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 30 - 60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda hizmeti vermektedir.

Gece Kurye hizmeti

Gece Kurye hizmeti

Gece kurye hizmeti saat 18.00’dan sonraki moto kurye gönderileriniz için ULAK' ın sunmuş olduğu moto kurye hizmetidir.

Gece kurye hizmeti almak için saat 18.00’e kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak ileri bir saate gece kurye siparişi verebilirsiniz.