Yoğun iş temposu, trafik, sosyal yaşam, aile hayatı tüm bunların neticesinde hayatımız bir keşmekeş içerisinde geçmekte. Hep bir yerlere yetişme telaşında, bir şeyleri unutuyor ya da vakit ayıramıyoruz. Bazen öyle anlar geliyor ki; hepimiz bu yoğun tempodan kaçıp nefes alabileceğimiz uzun bir tatilin hayalini kuruyoruz. Ama maalesef sorumluluklarımız dolayısıyla böyle bir şansımız yok.

Unutulan evraklar, ödevler, market alışverişleri, kaçırılan yemekler, alınmayı unutulan hediyeler, vakit bulunamayan alışverişler, bunların hepsini yerimize yapacak birileri olsaydı hayat daha güzel olmaz mıydı? Peki, zaten bunların hepsini yapan biri var desek?

ULAK kişiye özel kurye uygulaması sayesinde zamanı satın alabilir, unuttuğunuz her şeyin vaktinde elinize gelmesini, alışverişlerinizin sizin yerinize yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Siz hafta sonu sinemaya gidin, ULAK sizin yerinize markete gitsin!
Bebeğinizin emziği ananesinde mi kaldı? Siz onu oyalarken ULAK emziği getirsin, bebeğiniz ağlamasın.

ULAKla kuryeniz cepte! Cep telefonundan kurye çağırın, alışveriş listenizi verin. Motokurye alışveriş yapsın, siz ailenizle vakit geçirin. Zamanınız size kalsın.
ULAK’la acil kurye hizmetlerinizi uygun fiyata yaptırabilir kargo ve kurye firmalarıyla uğraşmaz zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.
İstanbul trafiğinde sevdiğiniz restoranda yemek için karşıya geçmeyin. Bırakın ULAK sizin için getirsin. Mobil kurye uygulamasından ekspres ya da vip hizmetinizi seçin ULAK en sevdiğiniz restoranın yemeğini sizin için getirsin.
Zamanı satın almak mı istiyorsunuz? Ne duruyorsunuz hadi ULAK’layalım!