Zamanınız değerli ve değerli olan bir şeyi öylece kolay harcamak istemezsiniz öyle değil mi? Artık gündelik hayatın stresini biraz daha üzerinizden almak için yeni bir yol var. İş hayatında yoğun mu çalışıyorsunuz? Bir yerlere yetişmek ya da bir şeyler göndermek için vaktiniz mi yok? Peki, tüm bunları olduğunuz yerden, üstelik sadece telefonunuzu kullanarak yapabileceğinizi biliyor musunuz?

ULAK kurye firmasının tüm akıllı telefonlar için geliştirdiği ULAK uygulaması ile siz dert etmeyin çünkü gidilecek yere kuryeniz hızlıca yetişir. Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz bu uygulama ile size en yakın kuryeyi kolaylıkla öğrenebilecek, gönderinizi verdiğiniz kuryeyi anlık takip edebilecek, ayrıca her ihtiyacı karşılayabilecek geniş kullanım alanından birini tercih edebileceksiniz. Sistem üzerinden ayrıca kredi kartı ile ödeme imkânı bulunmakta olup nerede ve ne zaman olursa olsun özel siparişleriniz de dâhil olmak üzere her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Hizmet sonrası puanlama sistemi ile aldığınız hizmeti değerlendirebilirsiniz.

ULAK uygulaması kuryeler ile bu hizmete ihtiyaç duyan insanları ortak bir platformda birleştiren bir uygulamadır. Günümüzde gönderileri takip etmek için dakikalarca telefonlarda bekleyip sonrasında da net yanıtlar alamadan telefonunuzu kapattığınız çok olmuştur. Üstelik paranız kadar zamanınızı da harcarsınız bu iş için. Artık tüm bunlara gerek kalmadan sadece akıllı telefonunuzu kullanarak kargonuzun yerini an be an takip edebilecek ve özel siparişler verebileceksiniz.

Birçok özel ihtiyacınızı, örneğin market alışverişleriniz, evden çıkarmıyorsanız eğer bebeğinizle ilgili tüm ihtiyaçlar, her zaman gittiğiniz ama evlere siparişi olmayan restoranınızdan yemek siparişi ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü ihtiyacınız için ULAK uygulamasını indirmeniz yeterli olacak. Evinizden çıkmadan sadece telefonunuza kayıt edeceğiniz bilgiler ışığı altında özel hizmetiniz için size en yakın kurye, en yakın zamanda ulaştırılacaktır.

En değerli şeyinizi boşa harcamayın. Yetişmesi gereken her ne varsa ULAK kurye orada olacak. Uygulamayı telefonunuza indirmek sadece birkaç dakikanızı alacak. Sonrasında alacağınız hizmetler ile saatler kazanacaksınız. Hayat hızlıca akıp geçiyor ve yetişmek için zaman kazanmaya ihtiyacınız var.