Son zamanların en vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alan ve kişinin hem özel hayatını hem de iş hayatını oldukça kolaylaştıran bir uygulama olan ULAK kurye uygulaması artık elinizin altında. Yeni kurye uygulaması ile artık internetten telefon bul, ara, çağır, gönder, nerede olduğunu öğrenmek için sürekli iletişimde ol devri kapandı. ULAK kurye uygulaması ile telefonunuza uygulamayı kurup sadece tek bir tuşa dokunarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

ULAK kurye uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Sizin için sunulan özellikler arasında olan en yakın kuryeyi çağırma tuşuna basarak, en yakınınızdaki kuryeyi çağırıp işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yeni çağ kurye uygulaması ile artık kuryeniz nerede, teslimat oldu mu, ne kadar zaman var vb. hiçbir soruyu merak etmenize gerek kalmayacak. Uygulamanın size sunduğu anlık kurye takibi özelliği ile kuryeniz nerede her an görebilirsiniz.

Uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren sizin için hazırlanmış farklı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Örneğin farklı gönderi seçenekleri ile ne göndereceğinize göre kurye belirleyebilirsiniz ya da özel sipariş özelliği ile anınızı yaşarken bir yandan da ihtiyaçlarınıza kavuşabilirsiniz. Çok acil özel bir şeye ihtiyacınız oldu fakat dışarı çıkacak zamanınız ya da isteğiniz yoksa uygulama üzerinden özel sipariş tuşunu tıklayarak istediğiniz şeyin sizin için özel olarak getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm bunların hızlı ve güvenli olmasının yanı sıra ödeme seçenekleri ile de sizin için özel bir farklılık ve ayrıcalık sunan bu uygulama kolay ödeme sayesinde uygulama üzerinden hızlı ve güvenli şekilde kredi kartı ile ödeme yapmanızı sağlamaktadır.

Yeni çağ kurye uygulaması ile artık sizde istediğiniz an istediğiniz şeyi yapmakta hatta aynı anda birçok şeyi başarmakta sorun çekmeyeceksiniz. Bunun için sadece ULAK kurye uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli.