Express kuryeden de acil olan ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz bir kurye hizmeti olan vip kurye ile teslim sürenizi en aza indirebilirsiniz.
Öyle ki vip kurye elemanları, şehri ve trafiği en iyi şekilde bilen, semtteki adresleri kolaylıkla bulma konusunda deneyimli olan profesyonel kişiler tarafından seçilir. Böylelikle sizler de gönderi sürenizin minimum seviyeye inmesini sağlayabilirsiniz.
ULAK mobil uygulamada yer alan kurye firmasından vip kurye siparişinde bulunduğunuz takdirde firma, 15 ile 45 dakika arasında gönderinizi büyük bir ivedilikle teslim eder. Yani daha önce aklınızdan çıkan ancak yetişmesi gereken herhangi bir evrağı bu sayede geç göndermiş olma derdinden de kurtulabilirsiniz.
Vip Kurye Fiyatı?
Vip kurye fiyatları, normal kurye hizmetinin hemen hemen 4 katıdır.
Vip kurye elamanları, sizler sipariş verdikten sonra çok kısa sürede kapınızda gönderiyi almak için hazır olur ve en kısa sürede de alıcı adresine gönderiyi teslim eder.
Vip kurye hizmeti aldığınızda tıpkı Express kuryede olduğu gibi başka hiçbir adrese uğranmaz ve hizmet sadece sizin gönderinizin teslimine yönelik olarak verilir. Diğer firmaların gönderilerini de iletecek elemanlar yerine sadece sizin gönderinizi taşıyacak profesyonellerden yardım alırsınız.
Vip kurye ile ilgili en hızlı sonuç almak için hemen ULAK’layabilir, kısa sürede tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.