Günlük yaşantı içerisinde ulaşımın önemi her geçen gün artarken, kargo gönderip almanın da önemi de giderek artmaktadır. Zamandan tasarruf etmek için hayata geçirilen kişiye özel mobil kurye uygulaması ULAK, mobil ortamda hızlı hizmet alabilmeye olanak sağlarken, motokurye firmalarının çağrı merkezlerini aramaya veya sürekli gönderinin nerede olduğunu sormaya gerek kalmadan, anlık olarak istediğin hizmete istediğin an ulaşmaya imkan tanımaktadır.

Zaman kavramı insandan insana değişen göreceli bir kavramdır. İnsanların zamanını kullanmak konusunda her zaman akıllıca davranması gerekir. Zamanının değerini bilen insanlar, zamandan tasarruf etme konusunda da akıllı kararlar verirler. Kişiye özel mobil kurye uygulaması ULAK da zamandan tasarruf etme konusunda insanlara fırsatlar sunuyor. Kargo göndermek, kargo beklemek çok zahmetli bir iş iken mobil asistan ile kargo göndermek bir eğlenceye dönüşmektedir. Mobil kurye ULAK, kargo gönderme zamanı derdine son vererek, kargo zamanlarını uzatmaktadır.

Normal kurye ile gönderilen kargoları 08:00 ile 17:00 saatleri arasında alabilirken, Express kurye ile gönderilen kargoları,08:00 ile 19:00 saatleri arasında, VIP kurye hizmetini ise 08:00 ile 23:50 saatleri arasında ulaştırma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca kişiye özel mobil kurye ULAK’ın özel hizmeti olan sipariş isteme hizmeti ise rakiplerine kıyasla fark yaratmaktadır. Özel sipariş hizmeti özelliğiyle evden çıkmadan, uygulama içerisinden yazılan bilgilerle, mobil asistan ULAK’ı; market alışverişini yapıp getirme, evde bebeğinizle yalnızken bebek bezi veya emzik alma, yemek siparişi olmayan restoranlardan sipariş verme, iş yerine gidildiğinde evde unutulan evrakları alıp ofise getirme gibi dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Sipariş hizmetini isteme saatleri de 08.00 ile 23.59 saatleri arasındaki geniş bir zaman aralığını kapsamaktadır. ULAK, kargo ulaşım sürelerini de kısaltmaktadır. Normal kurye kargolarınız 180-240 dakika arasında teslim edilirken, Express kurye gönderileri 120 dakika içerisinde, VIP kurye gönderileri ise 60 dakika içerisinde teslim edilmektedir.
Zamandan, emekten, paradan tasarruf ettiren mobil kurye uygulaması ULAK ile hızlı, rahat ve güvenilir kargo keyfini yaşayın.