Yaşamın yoğun temposunun bir getirisi olarak oluşan kargo ve kurye sektörü günümüzde iş ve günlük hayatımızda oldukça büyük bir yer tutmaktadır. Özellikle iş yerleri ve e-ticaret sektörü kurye ihtiyacının oldukça büyük olduğu yerlerdir.

Kurye hizmeti almak isteyen bu kişi ya da kurumlar, kargo veya kurye firmalarını arayarak bazen onlarca dakika süren telefon konuşmaları, beklemeler, oradan oraya aktarılmalar ve bağlantı sorunları gibi problemler yaşamaktalar. Nihayetinde kurye hizmetine ulaşan kişi ya da kurum bu kez de gönderisinin teslimatının takibi konusunda endişeye düşer. Firmadan aldığı takip numarası ile gönderisinin durumunu takip etmek için defalarca yine telefon başında veya internette zaman geçirir. Gönderi masrafına ek olarak telefon ücreti de eklenmiştir. Harcanan zaman da cabası.

ULAK, bütün bu karmaşaya son veriyor!

İster evrak, ister paket olsun, istediğiniz ürünü, adrese acil bir şekilde göndermek istiyorsanız ULAK üzerinden konumunuza en yakın mobil kurye sayesinde, hızlı bir şekilde şehir içi adrese ulaştırabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken ULAK mobil uygulamasını mağazadan indirmek. Kayıt olun, profilinizi oluşturun ulaklayın!

Cep telefonunuzdan kurye çağırın gönderinizin büyüklüğüne göre ücret ödeyin. ULAK’la ihtiyacınıza uygun ekspres, vip seçeneklerden birini seçin motorlu kurye teslimatınızı hızla yapsın!