Kurye sizin için istediğiniz hızlı göndermeye uygun ne varsa sizden alıp gitmesi gereken yere en hızlı şekilde ileten kişidir. Bunu sizin için sorunsuz ve hızlı yapmak için görevlendirilmiş olan kuryeler aynı zamanda sizin takip edebileceğiniz kadar kolay bir şekilde iletişime geçmenize yardımcı olacak bazı ekipmanlara sahiptir.

Bu ekipman özellikleri arasında özellikle çok kullanılan ve herkes tarafından fazlasıyla beğeni alan ULAK kurye göz önünde bulunmaktadır. ULAK kurye akıllı telefon uygulaması ile sizin için motorlu kurye yardımı ile göndermek istediğiniz şeyi alıp gitmesi gereken yeri sorunsuz bir şekilde götürebilecek profesyonel bir ekibe sahiptir. Üstelik akıllı telefon uygulaması yardımı ile olduğunuz yere kuryeyi hızlı bir şekilde çağırıp, güvenli bir şekilde teslimatı sizden alıp gerekli kişiye iletmesi için talimat verebilirsiniz.

Bunun yanı sıra uygulamanın en güzel yanlarından biri ise iletinizin nerede olduğunu an be an takip edebilirsiniz. Mobil kurye özelliği ile uygulamayı indirdiğiniz dakikadan itibaren telefonunuzdan özel sipariş vermeniz de mümkün. Mesela evde acil bir şey bitmiş ve sizin hemen ona ihtiyacınız olması fakat dışarı çıkamayacak olmanız durumunda hemen uygulamayı kullanarak özel sipariş verip istediğiniz şeyin en hızlı şekilde size gelmesini bekleyebilirsiniz.

Ürünü gönderirken ya da alırken ödeme yapmak istemezseniz uygulama üzerinde güvenli bir şekilde kredi kartınız ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra aldığınız hizmet için puanlama yöntemini kullanarak daha iyi daha hızlı bir hizmete imza atmış olursunuz. Kuryenizi ya da aldığınız hizmeti tek bir tık ile puanlayarak daha iyi bir hizmetin başlangıcını atabilirsiniz.

Mobil kurye uygulaması çok kolay ve ücretsiz bir şekilde Apple App store ya da Google Play üzerinden indirilebilir ve hemen hizmet almaya başlanabilir. Bunun için tek yapmanız gereken App store’u ya da Google Play’i açmak ve ULAK kurye aramasını yapmak olacaktır. Ardından hızlı ve güvenilir bir şekilde kurye ya da özel sipariş hizmeti alabilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ve hayatı kolaylaştıran özelliği sayesinde her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulan kurye artık sadece bir tık uzağınızda olacak.