Son zamanlarda kargodan bile daha fazla kullanılan kurye hizmeti gelişen teknoloji ve hizmet anlayışı sayesinde gün geçtikçe daha fazla ilgi görmekte. Bunun üzerine çalışan şirketler arasında ise en çok ilgi gören ULAK, geliştirdiği uygulama sayesinde daha hızlı ve daha kolay hizmet alışverişinin önünü açmakta. ULAK, uygulaması sayesinde sizin için kurye taşımacılığı hakkında çığır aştı.

App Store veya Google Play’den uygulamayı indirerek kolay ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayacağınız bu hizmet hayatınızı çok daha kolaylaştıracak. Telefonunuz üzerinden hızlı bir şekilde çağırma ve gönderme işlemi yapabilmenizi sağlayan bu uygulamanın kurye taşımacılığı dışında çok daha fazla marifetleri de bulunmakta. ULAK kurye uygulaması üzerinden özel siparişler vererek hayatınızı daha fazla kolaylaştırabilir ya da konfor seviyenizi daha fazla arttırabilirsiniz.

Özel sipariş butonuna basarak istediğiniz şeyi sipariş edip acil ya da özel durumlarınızda evinizden ya da ofisinizden çıkmadan istediğiniz şeyi anında ayağınıza getirtebilirsiniz. Üstelik tüm bunlar sadece bir tık uzağınızda. Uygulamanın size sunduğu güvenli ödeme özelliği sayesinde isterseniz uygulama üzerinden güvenli ve hızlı şekilde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra uygulamanın en güzel özelliklerinden biri olan anlık takip özelliği ile kuryeniz şu an nerede, göndermek ya da almak istediğiniz şey size ne kadar uzakta hemen görebilir ve takip edebilirsiniz.

ULAK kurye size daha iyi hizmet sunabilmek için aldığınız hizmet sonrasında zorunlu olmamak kaydı ile sizden puanlama sisteminden faydalanmanızı da sağlamaktadır. Aldığınız hizmet ya da kuryenizden memnun olmadığınız ya da memnun kaldığınızı puanlama sistemi üzerinden bildirebilir ve daha hızlı daha güvenilir hizmete bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Kurye taşımacılığı faaliyetinde fark yaratan ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılan bu uygulama sizin için uzak ya da zor değil. Tek yapmanız gereken App Store ya da Google Play’den uygulamayı indirmeniz. Ardından anında kaliteli hizmet almaya ve güvenli iletişime, uygun ödeme koşullarına sahip olarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.