Alışkanlıkların değişmesi, elbette teknolojik gelişmelere bağlı olarak da yaşanıyor. Yeni ürünler, hizmetler ve alanlar ortaya çıktıkça, modern hayatların alışkanlıkları da, günlük rutinleri de değişiyor. Bunun en güncel örneklerinden olan kişiye özel kurye hizmeti, tam da bu nedenle, hayatımızı kolaylaştırmak için uygulamaya geçti.

Kişiye özel kurye hizmeti de bu platformda, diğer kurye hizmetlerinden farklı olarak daha şahsi, daha hızlı olarak çalışmaktadır. Acil durumda ulaştığınız kurye, sizi daha önce sistemde kayıt olmuş olan bilgilerinizden tanıyor; buna göre işleminizi hızlandırıyor, size kendinizi özel hissettiriyor.

Yoğun çalışma temposunda hızlı hizmet alın
Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulama sayesinde kurye işleminizi hızlı bir biçimde gerçekleştiren ULAK, günlük rutininizde sizin üzerinizden yük almayı hedeflemektedir. Şehir hayatı içinde birbirinden farklı birçok konuda takip yapmak gerekirken, artık bireyi zorlama noktasına geldiğinde yepyeni çözümler ortaya çıkıyor. Yakınınızda bulunan en yakın kuryeyi çağırabildiğiniz kişiye özel kurye hizmeti, mobil kurye uygulaması hizmetinin önemli bir parçası. Zaman ve masraflarınızda tasarruf yapmanızı sağlayan bu yöntem sayesinde gönderileriniz güvenilir ellerde.

Daha önce yaptığınız bir gönderiden adreslerinizi tanıyan sistem, yapacağınız yeni gönderinin özelliklerini buna göre belirleyebilir. Aynı şekilde size gönderilen bir paketin özellikleri sistem içinde sizin adınıza kayıtlıysa, firma belirlemiş olduğunuz kriterleri dikkate alacaktır.

Uzman ekipler her an hizmetinizde
Profesyonel bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını yaşatan ULAK, mobil asistan servisi ve kişiye özel kurye hizmetiyle fark yaratıyor. Motorlu kurye veya arabalı kurye, büyük bir paket veya küçük bir zarf, gece veya gündüz fark etmeden en kısa zamanda yardımcı olan çağrı merkezi, hızlı hizmetiyle de müşteri memnuniyetini odaklar. Size en yakın noktada yer alan ekip üyesi paketi teslim alır almaz hızlı ve sağlıklı bir şekilde adrese yönelir. İsme özel teslimat yaptıktan sonra sizi bilgilendirir.

Mobil kurye uygulaması sayesinde acil gönderileriniz artık sıkıntı olmaktan çıkıyor. Stres altında yapacağınız kargo paketinin zamanında ulaşıp ulaşmayacağını, hasarsız olup olmayacağını dert etmeden, rahatça siparişinizi verin, gerisini ULAK’a bırakın! ULAK, kurye ve kargo hizmetinde size yardımcı olmak için çalışmaya devam ediyor…